FreshMail.pl

Rekolekcje Kapłańskie

Rekolekcje Kapłańskie

24.09-27.09

ks. bp Stanisław Stefanek.

Od 1972 r. był nauczycielem akademickim w ATK w Warszawie, prowadził zajęcia z zakresu teologii biblijnej, małżeństwa i rodziny. Przez ponad 30 lat związany był z Instytutem Studiów nad Rodziną w Łomiankach, w latach 1993-2010 był dyrektorem tej placówki.

5.11- 8.11

ks. Wojciech Ignasiak

kapłan Archidiecezji Katowickiej, odpowiedzialny w Krucjacie Wyzwolenia Człowieka i Unii Kapłanów Chrystusa Sługi, od 1979 roku związany Ruchem Światło Życie. Nauki rekolekcyjne będą dotyczyły wizji kapłaństwa według Soboru Watykańskiego II w duchu dwóch Franciszków – Ojca Świętego i Ojca Blachnickiego.

3.12 -6.12

ks. Hubert Tryk
rektor seminarium duchownego Archidiecezji Warmińskiej, wcześniej proboszcz parafii św. Anny w Olsztynie. Pasjonat Słowa Bożego, absolwent Krakowskiej Szkoły Wychowawców.

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Archidiecezjalny Ośrodek Charytatywny CARITAS Archidiecezji Warmińskiej w Rybakach Rybaki 5 11-034 Stawiguda

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl