FreshMail.pl

Osoby indywidualne

PROGRAM ĆWICZEŃ ODNOWY DUCHOWEJ

Turnus rehabilitacyjny da uczestnikom możliwość równoczesnego udziału w programie odnowy duchowej. Będą się na niego składać Msze św. z homiliami, konferencje, modlitwy brewiarzowe,  adoracja Najświętszego sakramentu, kierownictwo duchowe. Naszym Gościom proponujemy do wyboru trzy tematy rekolekcji:

Medytacja i wyciszenie

PineappleKażdy dzień rozpoczyna się od modlitwy i wysłuchania fragmentu Ewangelii, który rozważamy przez cały dzień, ucząc się medytacji i kontemplacji żywego Boga, obecnego w naszym życiu. Msza Święta i adoracja Najświętszego Sakramentu będą okazją do jeszcze bliższego spotkania z Chrystusem, aby odnowić swoje życie duchowe.

 

Uzdrowienie duchowe

Przerób duchowo swoje cierpienie. Razem z Chrystusem wejdź w to co trudne i bolesne, by się od tego uwolnić. Rekolekcje oparte na słowie Bożym i medytacji pomogą pojąć wartość ludzkiego cierpienia, które jest nieodzownym elementem ludzkiej egzystencji. Konferencje, modlitwa, adoracja i wspólne rozmowy, będą prowadziły do spotkania z Chrystusem, który tak jak Łazarzowi, pomaga wyjść z grobu i powstać do nowego życia

 

Życie w rytmie słowa Bożego

Rekolekcje dla każdego, aby odnowić i pogłębić więź z Chrystusem. Słowo Boże – to słowo żywe, Pan Bóg mówi w nim do nas tu i teraz. Rekolekcje pomogą nauczyć się medytacji i kontemplacji Bożej obecności w tym co nas otacza. Msza Święta, adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencje i wspólne modlitwy stwarzają możliwość pięknego spędzenia czasu po zabiegach sanatoryjnych w bliskości z Panem Bogiem i drugim człowiekiem.

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Archidiecezjalny Ośrodek Charytatywny CARITAS Archidiecezji Warmińskiej w Rybakach Rybaki 5 11-034 Stawiguda

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl