FreshMail.pl

Duchowni

Duchowni

Rekolekcje indywidualne

Rekolekcje w pięknie położonym i ośrodku Caritas Archidiecezji Warmińskiej to odnowa duchowa i fizyczna. Ośrodek znajduje się na półwyspie Jeziora Łańskiego. Malownicze tereny, które przyciągały niegdyś w tę okolicę ks. Karola Wojtyłę, są zachętą do spacerów, wyciszenia, pogłębienia relacji z Panem Bogiem.

W każdym czasie do dyspozycji jest kaplica, w której można odprawić Mszę Świętą i adorować Najświętszy Sakrament.

Jednocześnie Ośrodek ze swoim zapleczem oferuje zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne. Po przyjeździe lekarz specjalista przeprowadzi badanie, umożliwiając dostęp do szerokiej bazy zabiegowej. Codziennie istnieje możliwość korzystania z profesjonalnych zabiegów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych.

Rekolekcje we wspólnocie kapłańskiej

Program rekolekcji zakłada codzienne Msze Święte, konferencje, wspólne modlitwy brewiarzowe i adoracje Najświętszego Sakramentu. Codziennie w godzinach przedpołudniowych do obiadu będzie istniała możliwość korzystania z profesjonalnych zabiegów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych.

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Archidiecezjalny Ośrodek Charytatywny CARITAS Archidiecezji Warmińskiej w Rybakach Rybaki 5 11-034 Stawiguda

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl