FreshMail.pl

Dla Sióstr

„Odpocznijcie nieco”

Rekolekcje z rehabilitacją dla Sióstr zakonnych

„Idźcie wy sami osobno na miejsce pustynne i odpocznijcie nieco” (Mk 6,31).

 

Te słowa Jezus kieruje również dziś do nas. Ponieważ jesteśmy mu drodzy, nasz Pan troszczy się nie tylko o nasze zdrowie duchowe, ale również dobrą kondycję psychiczną i fizyczną. W naszym ośrodku pragniemy w szczególny sposób służyć Bogu, organizując specjalne turnusy rehabilitacyjno-rekolekcyjne dla Sióstr, zapewniając komfortowe warunki i chrześcijańską gościnność.

Na początku turnusu lekarz specjalista określi program rehabilitacji, fizjoterapii i terapii uzdrowiskowej, umożliwiając dostęp do pełnej bazy zabiegowej.

Zapewniamy jednocześnie Siostrom opiekę duchową, możliwość uczestniczenia w codziennej Mszy Świętej, konferencjach tematycznych i nabożeństwach. Całą dobę do dyspozycji Sióstr będzie kaplica z wystawionym Najświętszym Sakramentem. Opiekunem duchowym turnusów będzie ks. Piotr Hartkiewicz – dyrektor ośrodka. Kapłan Archidiecezji Warmińskiej. Ukończył studia filozoficzno-teologiczne na Uniwersytecie Warmiński-Mazurskim, później kontynuował naukę z zakresu psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

 

Dedykowane Siostrom turnusy rehabilitacyjno-rekolekcyjne odbędą się w terminach:

 

Piękna i spokojna okolica lasu i jeziora pozwoli na wyciszenie, nabranie dystansu do codziennych problemów i spotkanie ze Stwórcą tej pięknej rzeczywistości.

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Archidiecezjalny Ośrodek Charytatywny CARITAS Archidiecezji Warmińskiej w Rybakach Rybaki 5 11-034 Stawiguda

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl